PartyBus Bildēs Video Cik tas maksā? Pakalpojumi Pāsākumi
Draugi un atbalstītāji Kontakti
"BLACK SILVER PARTYBUS" ***** "WHITE PEARL PARTYBUS" ***** "CAPTAIN MORGAN PARTYBUS" *****
Party Bus- visu laiku mobilākā izklaide

  14. maijā, pulkst. 19:00 T/C Rīga Plaza autostāvvietā sāksies Park&Party atklāšana, kas vienlaicīgi kļūs par „Rīga Plaza vīriešu nedēļas" akcijas noslēguma pasākumu. P&P būs tā vieta, kur sapulcēties un vienuviet, bez auto izstādēm, apskatīt saķīlētus spēkratus, kas reizē būs arī regulāra auto klubu saietu vieta, kur dibināt kontaktus, iegūt jaunus draugus un domubiedrus, vai vienkārši labi atpūsties.

n  n
 n  Dīdžeju projekts „House In ...", kas ir tendēts uz labu un kvalitatīvu ballīšu organizēšanu Latvijā, vienojot projektā iesaistītos dalībniekus un pasākumu apmeklētājus labi atpūsties pie kvalitatīvas elektroniskās deju mūzikas un Valmieras klubs „Multiklubs" piedāvā divu Latvijā labi zināmu dīdžeju un producentu dzimšanas dienai veltītu pasākumu „House In Multiklubs (GIFT EDITION)", kas norisināsies sestdien, 8. maijā.

  "BIKER SEASON OPENING AFTERPARTY.LV"

KUR ?
Rīgā, Aspazijas bulvāris-32,

Kluba "Kapsula" telpās, ieeja no Audēju ielas

CIKOS ?
Sākums: 04:00 (no rīta) - 12:00 (dienā)

SPECIĀLI KOKTEIĻI AR DRAUDZĪGĀM CENĀM :)

info:
http://www.AFTERPARTY.LV

 

  n  n

n n

 

 n

n

 

PartyBus FIESTA EXPO 2010 izstādē ar NeonCity.

No 9. līdz 11. aprīlim Ķīpsalā pirmoreiznotiks izstāde “Fiesta Expo 2010”, kasiepazīstinās ar idejām, iespējām un risinājumiem visdažādākajām svinībām. Tajādalību ņems arī Black Silver PartyBus.

 Pavisam drīz "afterparty" Jamesonā iegrūvos jauni, atraktīvi dīdžeji, kuru muzikālā gaume un profesionālā pieeja ir guvusi pozitīvu rezonansi Latvijā. Klubs "JAMESON" sāk jaunu, progresīvu "AFTERPARTY" konceptu - "NEW GENERATION AFTERPARTY". n
n
 Sestdien, 3. aprīlī, sākot no pulkstens 23:00, mūzikas klubs „Pablo" aicina visus mūzikas mīļotājus uz aprīļa lielāko pasākumu Liepājā. Šis pasākums atšķirsies no pārējiem pirmkārt jau ar to ka tas būs festivāls, kurā piedalīsies vieni no labākajiem dīdžejiem Liepājā, katrs ar īpaši sagatavotu muzikālo programmu apmeklētājiem. Pasākums arī neizpaliks ar daudz un dažādiem pārsteigumiem. Pasākuma laikā arī piedalīsies karsta go-go dejotājas, būs ierīkota fotostudija apmeklētājiem, kur katrs varēs nofotografēties, īpaši gatavoti kokteiļi no bārmeņiem un daudz kas cits. n
 n   Baltic Dance Factory un naturālā enerģijas dzēriena Pussy kopīgā krāsaino un smaržīgo burbuļu ballīšu tūre Latvijas ārēs - turpinās! Sestdien, 20.martā, Smeceres Kroga mūzikas klubā, kas atrodas Smeceres sila ielejā, lielceļa malā, autoceļa Pļaviņas - Gulbene 37.kilometrā viesosies vienīgā un īstā burbuļu ballīte Latvijā - BUBBLE MADNESS! Sāksim plkst.22:00.
«  < (  1 2 3 4 5 ) > »
 
Razzmatazz Barcelona tickets