PartyBus Bildēs Video Cik tas maksā? Pakalpojumi Pāsākumi
Draugi un atbalstītāji Kontakti
"BLACK SILVER PARTYBUS" ***** "WHITE PEARL PARTYBUS" ***** "CAPTAIN MORGAN PARTYBUS" *****
Party Bus- visu laiku mobilākā izklaide

Dīdžeju projekti "Sound Quest" un "House In..." tiekas "Metro Bārā"!

Dj apvienības „Sound Quest" un „House In ...", piedāvā spēcīgu elektroniskās mūzikas pasākumu ar nosaukumu „Sound Quest Meets House In Metro Bar", kas norisināsies sestdien, 20. martā, klubā „Metro Bārs" (Krišjāņa Barona iela 4, iepretim Rīgas Cirkum).
 n
n
Sigulda, Saldus, Jelgava vēl arvien nevar attapties no dejām krāsainajos burbuļos! Nu ir kārta Valmierai! "Baltic Dance Factory" un naturālais enerģijas dzēriens "Pussy" piedāvā - sestdien, 13.martā Valmieras klubā "PUTNIŅI" viesosies vienīgā un īstā burbuļu ballīte Latvijā - "BUBBLE MADNESS", kas vienlaicīgi ir arī ziemas pasākums nr.1! Sākums plkst.22:00.
Tu vēl neesi paspējis apmeklēt kādu no vienīgās un īstās burbuļu ballītes Latvijā - "BUBBLE MADNESS" pieturvietām? Tad izmanto iespēju un sestdien, 27.februārī dodies uz Jelgavas klubā "TONUSS"! Tevi ielūdz "Baltic Dance Factory", "Eiropas Hitu Radio" un naturālais enerģijas dzēriens "Pussy". Daudz krāsainu, smaržīgu burbuļu, priecīgas dekorācijas un dejas līdz pat rīta gaismai vairāku Latvijā zināmu dīdžeju pavadībā. Starts plkst.22:00.  n
n
 "Baltic Dance Factory", "Eiropas Hitu Radio" un naturālais enerģijas dzēriens "Pussy" piedāvā - piektdien, 12.februārī, Liepājas klubā "BIG7", lielākā bučošanās festivāla ietvaros, viesosies vienīgā un īstā burbuļu ballīte Latvijā - "BUBBLE MADNESS"! Kamēr putu ballītes guļ lielo ziemas miegu un atkal gaida vasaru, kas šogad solās būt īpaša - burbuļosim un priecāsimies!
 Vai esi gatavs ienirt gaisīgā burbuļu mākonī un iegūto emociju iespaidā pacelties virs zemes? Tad Tev Valentīndienas priekšvakarā - 13.februārī ir jābūt Siguldas Kultūras centrā, kur ar naturālā enerģijas dzēriena "Pussy" un "Eiropas Hitu Radio" atbalstu, viesosies vienīgā un īstā burbuļu ballīte Latvijā - "BUBBLE MADNESS"! Šis pēc skaita būs jau otrais no šoziem Latvijā aptuveni desmit gaidāmajiem burziņiem! Sākums plkst.22.00. n
 n  

 Dj projekta „Sound Quest” atklāšana pasākumā „Feel the SOUND, Enjoy the QUEST!„ klubā „Steam”. 

Š.g. 5. decembrī, naktsklubā „Steam”, Kungu ielā 8, tiks atklāts jauns Dj projekts – „Sound Quest”. Projekta idejas autori un pasākuma „Feel the SOUND, Enjoy the QUEST!” organizatori Dj BRISK un KJ Young parūpēsies, lai elektroniskās mūzikas un klubu mīļotāji visas nakts garumā aizceļo pozitīvi spēcīgā skaņas ceļojumā. Pasākumā dalību ņems arī Dj Andy Bassland un Dj Viesturs Masinskis.

n

 n

 

 

 Alus dzēriens D-Night, European Hit Radio un Baltic Dance Factory paziņo: sestdien, 31.oktobrī, Cēsu Kultūras centrā – grandiozā FOAM KINGDOM putu ballīte ieiet telpās! Liels daudzums mīkstu un gaisīgu putu, kosmiskas video projekcijas, jocīgas dekorācijas, uguņojoši pārsteigumi un speciāli Helovīnam (Halloween) – foajē – karnevāls bez maskām! Ko tas nozīmē? To uzzināt varēs tikai ierodoties! Durvju sargs iekšā aicinās jau plkst.22.00.

D-Night zālē šajā FOAM KINGDOM vs. HALLOWEEN pasākumā uzstāsies FOAM KINGDOM nemainīgais trijnieks. Kā pirmais – Trakais Mārtiņš – viens no visu laiku zināmākajiem Cēsu dīdžejiem Latvijas klubu kultūrā, pēc viņa – Beatax, cēsinieks, kura skatuves pseidonīmu un skaņdarbus nu jau zina ne tikai Latvijā, bet arī kaimiņzemē Igaunijā, bet nakts vidū uz skatuves parādīsies pats [Ex] da Bass. Viņu varētu raksturot kā visvairāk aprunāto Cēsu dīdžeju masu medijos – gan saistībā ar deju mūziku, gan nu jau arī ar autosportu. Tieši pirms viņa iznāciena – publiku iesildīs, iespējams spēcīgākais jaunās paaudzes disku pavēlnieks Cēsīs – DJ Kellon. Savukārt nakts beigu daļā – Ali_T starptautiskā dīdžeju konkursa pusfināla programmas retrospekcija. .

«  < (  1 2 3 4 5 ) > »
 
Razzmatazz Barcelona tickets