PartyBus Bildēs Video Cik tas maksā? Pakalpojumi Pāsākumi
Draugi un atbalstītāji Kontakti
"BLACK SILVER PARTYBUS" ***** "WHITE PEARL PARTYBUS" ***** "CAPTAIN MORGAN PARTYBUS" *****
Party Bus- visu laiku mobilākā izklaide
4. septembrī  Klubā "Tonuss" / Jelgava. Uzvaras str. 12, Startē jauns projekts ar nosaukumu:

„You know You want it... MUSIC ERUPTION”!

Jau ne pirmo reizi Jūs apciemo Viens no labākajiem Liepājas pilsētas DJ Jack Russell (clubsound.lv / Liepāja). Kā arī talantīgais DJ Alex Source (clubsound.lv / Liepāja)

Starts 23:00 Vienkārši sauc draugus un draudzenes, un laižam 4. septembrī. Uz „MUSIC ERUPTION"

 
 n  n
n   Vienīgā, īstā putu ballīšu pasākumu sērija – FOAM KINGDOM sadarbībā ar alus dzērienu D-Night un European Hit Radio, 5.septembrī ielūdz visus uz grandiozu noslēgumu Siguldas pilsdrupu estrādē! Divas putu mašīnas, iespaidīga skatuves konstrukcija un dekorācijas, video projekcijas, uguņojoši pārsteigumi un daudz kā cita! Starts plkst.21.00!

Baltic Dance Factory komanda vēlas pateikt lielu paldies Lejasciema emocionālākajai publikai, aktīvākajiem Saldū, Talsu izturīgākajiem ballētājiem, visvairāk vienkopus pacelto roku rekordistiem Aizkrauklē un būs priecīga visus satikt Vidzemes Šveicē – Siguldā, lai šovasar, vēl vienu reizi baudītu šo īpašo un nepiespiesto atmosfēru.
n
n   Sestdien, 25. jūlijā, no plkst. 2:00 Tele2 Dance House teltī, Baltic Beach Pārtijā, ar jaunu deju mūzikas programmu uzstāsies dziedātāja Ella un Discoteq dīdžeji, projekta „Ella vs. Discoteq” ietvaros.

“Ella vs. Discoteq” jeb Ella pret diskotēku ir oriģināla, vēl nebijusi deju mūzikas programma, kurā piedalās Latvijā populārā dziedātāja Ella (www.djella.com) un dīdžeju apvienības „Discoteq promotion” (www.myspace.com/discoteqpromo) rezidentdīdžeji Ratz Lukas, Hipp un Johny Adroit.

Programmas skanējumu veido pasaulē pazīstamu, kā arī pavisam nedzirdētu deju mūzikas skaņdarbu vokālu savienojums Ellas "live" izpildījumā, kurš pretstatīts īpašiem dīdžeju piemeklētiem „dub” ritmiem un melodijai, improvizētā muzikālā "battle" jeb cīņas noskaņā starp šo dzīvo un digitālo izpildījumu.
Šķiet, ka nu jau nevienam vairs nav ne mazāko šaubu par to, ka vasara beidzot ir sākusies ar visu, kas pie tās piederas! Arī tautas kalpi tūlīt jau būs savēlēti, lai tagad darītu savus solītos darbus, un izlaidumu sezona tuvojas noslēgumam, un mums visiem gribās tā kārtīgāk atpūsties, vēlams – kaut kur tālāk no savām ikdienas rūpēm, prom no ikdienas skriešanas un kņadas..

Noteikti visi zin, ka Kurzemes pusē ir diezgan daudz burvīgu un viesmīlīgu pilsētu, to skaitā arī deviņu pakalnu pilsētu - Talsus. Lai arī šo pilsētu vienmēr visi ir uzskatījuši par samērā atturīgu un klusu, tomēr jebkurš cilvēks, kas ir kaut kādā mērā saistīts ar naktsdzīvi, Jums apgalvos, ka talsiniekiem ļoti un labprāt patīk lieliski pavadīt laiku baudot muzikālus priekšnesumus, kurus nereti pasniedz pazīstami mākslinieki Latvijā, kā arī pa retam kāds, ko pazīst visā pasaulē. Un šī ir tā reize, kad vēlamies Jūs iepazīstināt ar kādu mākslinieku no Austrālijas, kurš pārsvarā uzturās Lielbritānijā un saviem muzikālajiem priekšnesumiem izmanto tikai vienu instrumentu – savu balsi - nedaudz to apstrādājot elektroniski..

n
n 

Kādi plāni 22.maijam? Nekādi? Mums ir piedāvājums!

Black Silver Party Bus un Ķemeru Viesu nams piedāvā: ‘’Motel Ķemeri GRAND OPENING Groove Party’’! Tā ir vieta kur startēsim jauno vasaras sezonu kopā ar pozitīviem cilvēkiem un tik pat pozitīviem mūzikas ritmiem.

Sāksim jau 20.00, kur pie viesu nama būs Open Air Stage ar veselu lērumu DJ’u: DJ Kress (Nautilus), DJ Foxy Mandy (Kaļķu Vārti), DJ Linshee, DJ Emil Deo, DJ Andy Bassland, DJ Chuzs , DJ Technoroid, DJ Gaišais (rezident) u.c Kuri Jūs priecēs ar pozitīvajiem RNB, Hip-Hop, House, Minimal, Techno, Progressive ritmiem.........

 

 

Reģistrē DĀVANU KARTI šeitBlack Silver Party Bus (BSPB) šogad svin savu 40. dzimšanas dienu! 1969 gada Volvo markas autobusam tieši šogad aprit apaļi četrdesmit gadi! Un šajā nozīmīgajā jubilejā BSPB saviem atbalstītājiem un draugiem dāvina... 100 000Ls!!! …kas ir kopējais dāvanu karšu fonds, ko BSPB dāvinās savā jubilejā.

Nu jau divus gadus Rīgā un citur Latvijā ir sastopams spīdīgs alumīnija krāsas autobuss, kurā norisinās atraktīvas un karstas ballītes. Šogad Black Silver Party Bus ir sasniedzis cienījamu vecumu un tāpēc vēlas to atzīmēt kopā ar saviem draugiem, dāvinot 100Ls vērtas dāvanu kartes. Tās saņems party busa draugi, domubiedri un citi interesenti, kuri izrādīs savu inicia

tīvu. (Jūsu dāvanu karte atrodama pielikumā)

 

 

 

 

n

 n Talsos, pilsētā, kas Latvijas klubu kultūras kartē noteikti būtu jāatzīmē ar trim izsaukuma zīmēm (pozitīvā nozīmē), sestdien 2.maijā ir gaidāmi svētki! Kādi? Ļoti vienkārši – brīvdabas jaunās pasākumu SEZONAS STARTS! Sākums – plkst.22.00, norises vieta – Sauleskalna estrāde. Pozitīvas vibrācijas, pacilājošas emocijas ballītes sākuma un beigu daļā radīs Baltic Dance Factory dīdžejs Beatax, savukārt uzreiz pēc pusnakts pie plašu atskaņotājiem, ar vairāk kā divu stundu ilgu dīdžejsetu, stāsies viens no šī brīža pamanāmākajiem Latvijas dīdžejiem – [Ex] da Bass. Viņš vēl arvien ir ILLEGAL DJ TEAM RIGA līderis un radio šova Party Service veidotājs. Protams, neiztiksim bez šā gada iespējams karstākā Latvijas klubu grāvēja – Riga Nights. Ieejas maksa: līdz 23.00 – Ls 3, vēlāk – Ls 4! Pasākumu organizē: Talsu Tautas nams. Informē: EHR Party Service, Progressive FM un nightlife.lv. 
 

 

«  < (  1 2 3 4 5 ) > »
 
Razzmatazz Barcelona tickets